Eesti Kirjanike Liidu Tõlkijate sektsiooni liikmed

Nimi E-mail Tõlgitavad keeled On EKL liige?
Aareleid, Kai kai.aareleid@gmail.com

hispaania, portugali, inglise, soome

JAH
Alari, Ann alarihuntea@hotmail.com

inglise

JAH
Allik, Heli heli.allik@gmail.com

prantsuse

EI
Aule, Andres auleandres@fastmail.fm

inglise

JAH
Berg, Maimu maimu.berg@finst.ee

soome

JAH
Cullen, Adam chakcha@gmail.com

eesti-inglise

JAH
Ehin, Ly lyehin@gmail.com

türgi, soome, vene, inglise

JAH
Einberg, Veronika veronika.einberg@gmail.com

vene, inglise

EI
Feldbach, Inna ifeldbach@neti.ee

inglise

JAH
Grīnberga, Maima maima.grinberga@gmail.com

eesti-läti

JAH
Haasma, Kadi-Riin kadi.riin@mail.ee

rootsi

EI
Habicht, Juhan juhan54@hotmail.com

inglise

JAH
Hallas, Katrin kathallas@gmail.com

vene, soome

JAH
Hanso, Riina riina.hanso@gmail.com

norra

EI
Helenurm (Ahi), Eda edaahi@gmail.com

itaalia

JAH
Jaanits, Kadri jaanits@hotmail.com

soome, inglise

EI
Jürviste, Madis madis@jyrviste.fr

prantsuse

EI
Juurikas, Margit marugitto@hotmail.com

jaapani

EI
Kaer, Krista kristakaer@gmail.com

inglise

JAH
Kaevats, Mihkel mihkelkaevats@gmail.com

itaalia

JAH
Kaldmaa, Kätlin kkaldmaa@gmail.com

inglise, soome

JAH
Kangro, Anna Magdaleena anna.magdaleena@gmail.com

inglise

EI
Kangro, Maarja redsaatan@gmail.com

itaalia, inglise, saksa

JAH
Kangur, Mart martkangur@hot.ee

inglise, prantsuse

JAH
Kareva, Doris doriskareva@hotmail.com

inglise, vene

JAH
Kasemaa, Kalle sirjekasemaa@hot.ee

kreeka, heebrea, jidiši, saksa, ...

JAH
Kaugver, Katrin katkaug@gmail.com

saksa

JAH
Kaus, Jan jan.kaus@ekl.ee

soome

JAH
Keränen, Mika majkeranen@gmail.com

eesti-soome

JAH
Kiivet, Ülle ylvet@koolibri.ee

rootsi

EI
Klaassen, Malle mallekl@hot.ee

inglise

EI
Koff, Eva koffeva@gmail.com

prantsuse

JAH
Koff, Indrek indrek.koff@gmail.com

prantsuse, inglise

JAH
Kokla, Tiiu tiiu.kokla@mail.ee

soome, ungari, saksa

JAH
Kolli, Eva eva.kolli2@gmail.com

hispaania, itaalia, prantsuse, inglise

EI
Konnula, Margus (ehk Contra) urvaste@gmail.com

läti

JAH
Kotjuh, Igor igor.kotjuh@gmail.com

eesti-vene

JAH
Krull, Hasso hasso@tlu.ee

prantsuse, inglise

JAH
Kruus, Pille pillekr@yahoo.com

prantsuse, inglise

EI
Kruusa, Kalju (Valk, Jaanus) kaljukruusa@kirimiri.ee

prantsuse, jaapani

JAH
Laane, Marek marek.laane@gmail.com

inglise, saksa, vene

EI
Laanisto, Lauri lauri.laanisto@ut.ee

inglise

EI
Lagerspetz, Hille hille.lagerspetz@gmail.com

soome

EI
Lange, Anne anne.lange@tlu.ee

inglise

JAH
Lattik, Margus (ehk Mathura) mathura@mathura.ee

inglise

JAH
Lepajõe, Marju marju.lepajoe@ut.ee

ladina, vanakreeka, saksa, inglise, vene

JAH
Lepikult, Mirjam mirjam.lepikult@mail.ee

prantsuse, inglise

EI
Liivak, Sander sanderliivak@gmail.com

ungari, soome

JAH
Liive, Ilvi ilvi@estlit.ee

hollandi

EI
Lindepuu, Hendrik hendriklindepuu@gmail.com

poola

JAH
Lumet, Elvi elvilumet@hot.ee

norra

JAH
Mäe, Ene me.mina.ene@gmail.com

taani, rootsi, norra, inglise

EI
Märjamaa, Leelo leelo@draakonkuu.com

inglise

EI
Martson, Ilona (Kivirähk) ilona.martson@taheke.ee

vene

JAH
Michelson, Helle hellemichelson@hot.ee

prantsuse

JAH
Mits, Krista kristamits@gmail.com

inglise

EI
Must, Ann forannmust@gmail.com

inglise

JAH
Oittinen, Hannu hannu@valgus.eu

eesti-soome

JAH
Ojamaa, Katre-Liis kuninganna@gmail.com

inglise

JAH
Ott, Margus motlus@gmail.com

prantsuse, ladina, hispaania, itaalia

EI
Pääsuke, Piret piret.paasuke@err.ee

saksa, soome

EI
Pakk, Triinu triinu.pakk@gmail.com

inglise

JAH
Pärnamäe, Jaan jaan_parnamae@mail.ee

taani, norra

EI
Pihelgas, Carolina carolina.pihelgas@gmail.com

inglise, norra, rootsi, hispaania

JAH
Pilv, Aare aare.pilv@mail.ee

vene, bulgaaria, saksa, võru

JAH
Ploom, Ülar ylar.ploom@mail.ee

itaalia, inglise

JAH
Rähesoo, Jaak jaak.rahesoo@mail.ee

inglise

JAH
Räni, Krista kristarani@gmail.com

saksa

JAH
Raud, Rein rein.raud@mail.ee

jaapani, hiina, leedu, itaalia

JAH
Relve, Tiiu relvetiiu@hot.ee

saksa

JAH
Riives, Merike merikeriives@gmail.com

prantsuse, provansi

JAH
Ross, Kristiina kristiina.ross@eki.ee

prantsuse, heebrea, saksa

JAH
Rummo, Paul-Eerik pauleerik.rummo@gmail.com

inglise

JAH
Ruustal, Piret piretr@neti.ee

inglise

EI
Saaber, Lauri lauri.saaber@mail.ee

inglise

EI
Saar, Anti shalomsalar@gmail.com

prantsuse

JAH
Sahkai, Heete heete@hot.ee

prantsuse, itaalia

EI
Saluäär-Kall, Anu anu.saluaar@gmail.com

rootsi, norra, taani

JAH
Saluri, Piret piretsaluri@hot.ee

soome

JAH
Siiner, Maarja maarja@siiner.eu

taani, norra, islandi

JAH
Sirkel, Mati mati.sirkel@ahf.ee

saksa, rootsi, inglise, hollandi

JAH
Sisask, Kaia 1land@tlu.ee

prantsuse, inglise

JAH
Sooneste, Allar sooneste@outlook.com

rootsi, norra

EI
Suursalu, Karin karin.suursalu@kbfi.ee

inglise

JAH
Tael, Triin triin.tael@ohtuleht.ee

inglise

JAH
Talvet, Malle malletalvet@gmail.com

prantsuse, itaalia

JAH
Tamm, Triinu tammtriinu@hotmail.com

prantsuse

JAH
Tart, Indrek itart@tlu.ee JAH
Tergem, Kerti kerti@estlit.ee

hollandi, inglise

EI
Tohver, Küllike olenkyt@gmail.com

tšehhi

EI
Tomasberg, Leena leenatomasberg@yahoo.fr

prantsuse

EI
Tõnisoo, Mai m.tonisoo@gmail.com

inglise, hispaania

EI
Tooming, Sigrid sigrid.tooming@gmail.com

norra, inglise

EI
Toulouze, Eva evatoulouze@gmail.com

eesti-prantsuse

JAH
Trummal, Mart mt@emsk.ee

inglise

JAH
Uluots, Kristina kristina.uluots@mail.ee

inglise, vene

EI
Unt, Kersti kersti.unt@gmail.com

inglise

JAH
Uusjärv, Sash pahainimene@gmail.com

inglise

EI
Vahar, Kaidi kaidivahar@hotmail.com

itaalia

EI
Vain, Eha ehavain@gmail.com

norra, rootsi, taani

EI
Väljataga, Märt mart@vikerkaar.ee

inglise

JAH
Valton, Arvo (Vallikivi) valton30@hotmail.com

vene

JAH
Vanhanen, Jouko joukko.vanhanen@balticseapress.com

eesti-soome

JAH
Varik, Aet aet.varik@gmail.com

inglise

JAH
Varik, Maiga maiga@varik.ee

vene

JAH
Vassenin, Mariliin morocas@gmail.com

prantsuse, hispaania, inglise

EI
Velbaum-Staub, Ingrid ingrid@ekl.ee

vene

JAH
Velsker, Eva eva.velsker@ut.ee

taani, inglise, soome, vene

JAH