Käsmu loomemaja korduma kippuvad küsimused

Mida ma broneerimiseks täpselt tegema pean?

Tuba tuleb broneerida vähemalt 1 nädal ette. Broneerimiseks toimige nõnda:

  1. Valige broneerimisüsteemi kalendrist sobiv tuba (rida).
  2. Valige kalendrist ajavahemik 1 päev – 4 nädalat (kevad-suvisel perioodil kuni 2 nädalat). Vajutage endale sobilikule alguskuupäeva ruudule või märkige hiirega perioodi (lõpetades üks päev enne lahkumiskuupäeva).
  3. Hüpikaknas “Broneeringu andmed” vaadake kuupäevad üle ning vajadusel korrigeerige.
  4. Sisestage oma nimi ja mailiaadress ja vajadusel muud andmed ning vajutage “broneeri”.
  5. Vaadake vajadusel üle, et soodushind rakendub.
  6. Tasuge makse pangalingi kaudu.
  7. Broneerimissüsteem saadab Teile kinnituskirja. Viis päeva enne broneeringu algust, mis on ühtlasi broneeringu tühistamise tähtpäev, saadetakse Teile automaatne meeldetuletuskiri.


Saabumise päeval on võimalik tuppa sisse kolida kõige varasemalt kell 14:00; lahkumise päeval tuleb tuba vabastada hiljemalt kell 12.00.

Kuidas broneerin soodushinnaga?

Liikmete soodustus kehtib talvisel perioodil (oktoobrist aprillini). Tubade hinnad on siin. Soodustuse saamiseks ei ole vaja muud, kui broneeringu tegemisel kasutada liidule juba teadaolevat meiliaadressi. Juhul kui broneerimissüsteem pakub ekslikult täishinna välja, on andmebaasis on vale/vana mailiaadress. Saatke sel juhul kiri õige aadressiga marko@ekl.ee.

Aga kui mul on vaja arvet?

Kirjutage sellest aadressile ingrid@ekl.ee.

Kas toa broneerimiseks pean kasutajakontot registreerima?

Ei pea, broneerimiseks ei ole vaja süsteemi sisse logida.

Juhul kui teil on aasta jooksul mitmeid broneeringuid, ning kinnituskirju ei leia enam oma postkastist üles, siis võib tekkida vajadus broneerimissüsteemi sisse logida, kus on võimalik kõiki oma broneeringuid hallata ja kuupäevi üle vaadata. Kui selline vajadus tekib, saatke kiri marko@ekl.ee, aktiveerin teile konto koos esialgse salasõnaga, mille saate hiljem ise ära muuta. Tavajuhtudel ei ole sisselogimine vajalik ei liikmetele ega mitteliikmetele.

Tühistasin broneeringu. Kuidas ma raha tagasi saan?

Broneeringu tühistamine ei tagasta automaatselt raha. Raha tagastamise soovi korral palun kirjutage sellest aadressile ingrid@ekl.ee. Juhul kui tühistate broneeringu kuni 2 nädalat enne, siis tagastame 100% ettemaksu. Hilisema tühistamise korral tagastame 50%. Kui aga teie poolt tühistatud perioodile leidub uus külastaja, siis tagastame samuti kogu ettemaksu.

Tervitame uusi liikmeid:
Andres Adamson
Kai Olivia Arrak
Hanneleele Kaldmaa
Anu Raud
Vootele Ruusmaa