Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • sündmus on möödas

Eesti Kirjanike Liidu noorte almanahhi Grafomaania esmaesitlus

01.06.2022 ■ 19:0020:00


Eesti Kirjanike Liidu noored on koos lahkete Hooandjate abiga loonud oma esimese almanahhi Grafomaania. Grafomaania puhul on tegemist väljaandega, mille kaante vahele on põimitud 30 noore autori eripalgeline looming. Almanahhist leiab 66 eriilmelist luuletust ning 7 kaunist ja mõtlemapanevat proosapala. Samuti leiab lehest peatoimetaja eessõna, meie kirjandusrühmituse loomisloo ning fotosid senistest sündmustest ja rühmituse esimese aasta tegemistest. Tekstide kõrval laiuvad peenetundelised illustratsioonid Krislyn Cassandra Laamanni käe alt ja Mette Mari Kaljase kujundus. Loomingu on kriitilise pilguga üle kaenud Jürgen Rooste, kelle mõtted on Grafomaania veel paremaks teinud.
Eesti Kirjanike Liidu noorte almanahhi Grafomaania esmaesitlusel tutvustatakse publikule trükise tekkelugu ja vesteldakse sisutoimetaja, küljendaja ning autoritega Grafomaania väljaandmise teekonnast. Lisaks esitavad noored kirjanikud oma ausaid ning autentseid mõtteid, mis Grafomaanias avaldatud said. Meeleolu loob noor muusik Richard Jerbach, kelle kirjutatud laulusõnu võib samuti värskes almanahhis märgata. Kohapeal on võimalik väljaannet sularaha eest soetada.


Üritus leiab aset Kirjanike Majas (Harju 1, Tallinn) musta laega saalis. Sündmus on tasuta, algab kell 19 ja kestab umbes tunnikese. Oled palavalt oodatud!

Detailid

Kuupäev:
01.06.2022
Aeg:
19:00–20:00
Rubriik:

Toimumiskoht

Musta laega saal
Harju 1, III korrus
Tallinn, Eesti

Korraldaja

Kirjanike Liidu Noored
Korraldaja veebileht

Tervitame uusi liikmeid:
Andres Adamson
Kai Olivia Arrak
Hanneleele Kaldmaa
Anu Raud
Vootele Ruusmaa