Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • sündmus on möödas

ÖÖMÜÜK AKNAST ja KÜMME KÜKKI

16.05.2018 ■ 18:0020:00

1€ – 2€

Esitletakse kaht luulekogu – Villem Valme “Öömüük aknast” ja Kalju Kruusa “Kümme kükki”. Muusikalise etteaste teeb Taavi Tulev, lisaks August Künnapu joonistused.

KIRJANDUS:
VILLEM VALME teine luulekogu “Öömüük aknast” sisaldab aastate pikku kogunenud ja paika loksunud 51 luuletust, mida on valdavalt ajendanud maheda valgusega erilise selguse hetked, kui elu joonistub erakordselt teravalt välja, ja järellainetust jagub kauemakski. Vahel on sõnade taustal märgata absurditundlikku muiet. Luuletusi täiendavad raamatu jaoks loodud ja tunnetuselt hästi kokku sobivad August Künnapu joonistused.
KALJU KRUUSA seitsmes uudisluule isikkogu „Kümme kükki“ sisaldab valdavalt 2011.–2017. aasta loomingut oma tuttavas headuses, helluses, lugupidamises ja minnalaskmises. Luulepõimingu aluseks on era-, pere- ja argielulisus ning tekstivalingut täiendavad mõnede muukeelsete sugulashingede luule eestindused. Autor kuulutab:
OH OLEN PUHTALT tahtejŏuetuse varal
saanud hakkama
suurest edukultusest eemale hoidmisega!
MUUSIKA:
Kontserdi annab äsja oma uue sooloalbumi “●●” avaldanud elektroonilise muusika artist ja loodushelide salvestaja TAAVI TULEV.
https://taavitulev.bandcamp.com/
NÄITUS:
Diskreetse pidulikkusega avame ja sulgeme ka AUGUST KÜNNAPU ühe-õhtu-näituse Villemi raamatu illustratsioonide originaalidega. Kohale jõuab hilinemisega ka August ise. Hilinemise põhjus on väärikas ja sellest kuuleme kohapeal.
 
Mõlemat raamatut saab kohapeal osta 5€ eest
 

Detailid

Kuupäev:
16.05.2018
Aeg:
18:00–20:00
Hind:
1€ – 2€
Rubriik:

Toimumiskoht

Musta laega saal
Harju 1, III korrus
Tallinn, Eesti

Korraldajad

Eesti Kirjanike Liit
Eesti Kirjanike Liit

Tervitame uusi liikmeid:
Andres Adamson
Kai Olivia Arrak
Hanneleele Kaldmaa
Anu Raud
Vootele Ruusmaa