Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • sündmus on möödas

Noorte neljapäev: „MALBE MASOHHISTI“ TÖÖTUBA. VAIMSE VÄGIVALLA LAHTIHARUTUS

Sel neljapäeval võtame hubases Faatumi toakeses ette veidi süngema teema, ent seda siiski helgemas võtmes ja soojas seltskonnas.

Seekordne töötuba on inspireeritud Kirjanike Liidu Noorte eestvedaja Maiken Tiitsi debüütluulekogust „Malbe masohhist“, kus autor käsitleb vaimse vägivallaga seonduvaid teemasid ning kirjeldab, kuidas ta elu tumedaimatest hetkedest võitjana väljus.

Ehk siis: joome koos teed, sööme küpsiseid, puistame teineteisele (või privaatselt oma päeviku lehekülgedele) südant ning analüüsime kirjutatut. Võtame üheskoos ette neli erinevat harjutust!

Oled oodatud!
Ja nagu ikka – üritus on tasuta!

+++

„Malbe masohhist“ koosneb neljast peatükist, kus nukrusenoodid ja nostalgiahetked segunevad süngete sõnade ja eneseirooniaga.
Toimetaja Jürgen Rooste sõnul on „Malbe masohhist“ omamoodi psühhokroonika, poeetiline retk noore naise suh(e)te maailma, kus romantilisest-malbest unelemisest saab mõnevõrra mürgine-masohhistlik retk tegelikkusesse. See on naljakas raamat kurbadest asjadest ja ka humoorikas-teraapiline vaatlus noist nüanssidest, mis vahel naljatuju ära võtavad.

07.12.2023 19:00 20:00

Kirjanike Liidu Noored

Korraldaja veebileht

Faatumi tuba

Harju 1
Tallinn, III korrus Eesti
+ Google Map

Palju õnne sünnipäevaks, Kersti Unt!

Tervitame uusi liikmeid:
Andres Adamson
Kai Olivia Arrak
Hanneleele Kaldmaa
Anu Raud
Vootele Ruusmaa