Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Noorte neljapäev: tekstikunst

14.04.2022 ■ 19:0020:30


Sel noorte neljapäeval lammutame kujutava kunsti ja luule piirid ning liidame nad üheks. Meisterdame üheskoos kollaažiluulet ja muudame kirjapandud tekstid kaasaegsemaks. Võta kaasa vabameelsus, kunstilisus ja mõni luuletus, mida ei karda laiali lõhkuda!
Lisaks eelnevale on kirjanike liidu noortel  õige pea valmimas almanahh Grafomaania esimene väljaanne. Selleks, et viimased takistused ületatud saaks ja trükis poelettidele jõuaks, on meil vaja Sinu abi! Lükka meile hoogu: https://www.hooandja.ee/projekt/grafomaania-esimene-valjaanne


Syndmus on tasuta ja toimub Kirjanike majas Faatumi toas. Faatumi tuba asub kolmandal korrusel, sinna pääseb läbi koridori, mis on peauksest sisse astudes vasakul.
Kirjanike Liidu noored on noortele kirjandushuvilistele mõeldud ryhmitus. Meie eesmärk on pakkuda noortele hubast ja inspireerivat kirjanduskeskkonda ning innustada noori kirjandusega tegelema. Korraldame iganädalast kirjandussyndmust „Noorte neljapäev“, kuhu on oodatud kõik noored kirjandushuvilised!

Details

Date:
14.04.2022
Time:
19:00–20:30
Event Category:

Venue

Faatumi tuba
Harju 1
Tallinn, III korrus Eesti

Organizer

Kirjanike Liidu Noored
View Organizer Website

Tervitame uusi liikmeid:
Juhan Aru
Taavi Eelmaa
Kadri Jaanits
Leenu Nigu
Kadri Ann Sumera