Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • sündmus on möödas

Noorte neljapäev: tekstikunst

14.04.2022 ■ 19:0020:30


Sel noorte neljapäeval lammutame kujutava kunsti ja luule piirid ning liidame nad üheks. Meisterdame üheskoos kollaažiluulet ja muudame kirjapandud tekstid kaasaegsemaks. Võta kaasa vabameelsus, kunstilisus ja mõni luuletus, mida ei karda laiali lõhkuda!
Lisaks eelnevale on kirjanike liidu noortel  õige pea valmimas almanahh Grafomaania esimene väljaanne. Selleks, et viimased takistused ületatud saaks ja trükis poelettidele jõuaks, on meil vaja Sinu abi! Lükka meile hoogu: https://www.hooandja.ee/projekt/grafomaania-esimene-valjaanne


Syndmus on tasuta ja toimub Kirjanike majas Faatumi toas. Faatumi tuba asub kolmandal korrusel, sinna pääseb läbi koridori, mis on peauksest sisse astudes vasakul.
Kirjanike Liidu noored on noortele kirjandushuvilistele mõeldud ryhmitus. Meie eesmärk on pakkuda noortele hubast ja inspireerivat kirjanduskeskkonda ning innustada noori kirjandusega tegelema. Korraldame iganädalast kirjandussyndmust „Noorte neljapäev“, kuhu on oodatud kõik noored kirjandushuvilised!

Detailid

Kuupäev:
14.04.2022
Aeg:
19:00–20:30
Rubriik:

Toimumiskoht

Faatumi tuba
Harju 1
Tallinn, III korrus Eesti

Korraldaja

Kirjanike Liidu Noored
Korraldaja veebileht

Tulevased sündmused

Palju õnne sünnipäevaks, Mihhail Veller!

Tervitame uusi liikmeid:
Andres Adamson
Kai Olivia Arrak
Hanneleele Kaldmaa
Anu Raud
Vootele Ruusmaa