Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Raamatuesitlus ja solidaarsusüritus: SERHII ZAHAROVI „AUK“

04.02.2022 ■ 18:0020:00


Ukrainlaste Kongress Eestis, Ukraina Kultuurikeskus Tallinnas ja Eesti Kirjanike Liit kutsuvad teid kirjandusõhtule Ukraina toetuseks. Ettekandjaks on Serhii Zaharov, kunstnik ning graafilise romaani „Auk“ autor. Raamat räägib 2014. aastal Donetski linnas toimunud okupatsiooni vastastest kunstiprotestidest ning autori vägivaldsest vangistamisest. Kirjandusõhtul on raamat tasuta saadaval.
Tegemist on solidaarsusüritusega, mis on ajendatud viimase aja sündmustest Ukraina piiridel.


Lisainfo:
Üritus on tasuta.
Kirjanike Maja musta laega saal:
Harju 1, Tallinn, III korrus
Koroonapiirangute info:
Täisealistel külalistel palume sissepääsuks esitada vaktsiinipass või COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend ning isikut tõendav dokument.
Noored, kes on vanusevahemikus 12 aastat ja kolm kuud kuni 17 aastat (kaasa arvatud), peavad osalemiseks esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR- või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta.
PCR-test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.
Üritusel on kohustuslik kanda maski.

Details

Date:
04.02.2022
Time:
18:00–20:00
Event Category:

Venue

Musta laega saal
Harju 1
Tallinn, Eesti

Tervitame uusi liikmeid:
Juhan Aru
Taavi Eelmaa
Kadri Jaanits
Leenu Nigu
Kadri Ann Sumera