Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • sündmus on möödas

Kirjanike Liidu Noorte suur loovkirjutamise töötuba

21.01.2022 ■ 18:0019:30


NB! Seekord toimub sündmus neljapäeva asemel reedel.
Kirjanike Liidu noored korraldavad Musta laega saalis suure kirjutamise töötoa, kus igayks saab proovida kätt loovkirjutamises!
Öeldakse, et looming tuleb siis, kui see tuleb, ning kirjutamist ei saa sundida. Aga meie tõestame vastupidist: õiges keskkonnas on võimalik kirjutada ka olenemata sellest, kui suur loominguline tuju kirjutajal on!
Kusjuures on see syndmus mõeldud nii nendele, kes teevad kirjutamise vallas alles esimesi samme, kui ka nendele, kellel on loometööga juba pikk ajalugu selja taga.
Syndmus on kõigile tasuta. Võta kaasa mask, koroonapass, märkmikud-päevikud-pastakad (neid saab ka kohapealt, kui vaja) ja muidugi ka hea tuju! Näeme reedel!

Kirjanike Liidu noored on 2021. aastal asutatud Kirjanike Liidu allosakond, kes korraldab iga nädal kirjandussyndmust “Noorte neljapäev”. Kui Sa tunned, et Sulle jääb sellest töötoast väheks või oled Sa lihtsalt kirjandushuviline, siis oled Sa alati oodatud meie noorte neljapäevadele!

Koroonapiirangute info:
Täisealistel külalistel palume sissepääsuks esitada vaktsiinipass või COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend ning isikut tõendav dokument.
Noored, kes on vanusevahemikus 12 aastat ja kolm kuud kuni 17 aastat (kaasa arvatud), peavad osalemiseks esitama tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta või tõendi tervishoiuteenuse osutaja poolt tehtud PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse kohta.
PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ja antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist. Lisaks tervishoiuteenuse osutaja tehtud testile kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.
Üritusel on kohustuslik kanda maski.

Detailid

Kuupäev:
21.01.2022
Aeg:
18:00–19:30
Rubriik:

Toimumiskoht

Musta laega saal
Harju 1, III korrus
Tallinn, Eesti

Korraldajad

Kirjanike Liidu Noored
Kirjanike Liidu Noored

Palju õnne sünnipäevaks, Ene Kallas ja Elin-Kai Toona Gottschalk!

Tervitame uusi liikmeid:
Andres Adamson
Kai Olivia Arrak
Hanneleele Kaldmaa
Anu Raud
Vootele Ruusmaa